Kui soovite kasutada DNS-i haldurit Host.ee-s, järgige neid samme:

  1. Logige sisse oma Host.ee kontole kasutajanime ja parooliga.
  2. Pärast sisselogimist leidke juhtpaneel või domeeni halduse sektsioon, kus saate hallata oma domeene.
  3. Otsige konkreetse domeeni, mille DNS-seadeid soovite muuta või hallata. Kui teil on mitu domeeni, valige see, mille DNS-seadeid soovite kohandada.
  4. Domeeni halduspaneelis otsige DNS-i halduri või DNS-seadete halduri võimalust. See võib olla eraldi sektsioon või funktsioon, millel on nimi “DNS-seaded” või midagi sarnast.
  5. Klõpsake DNS-halduril või DNS-seadete halduril, et avada vastav tööriist.
  6. DNS-halduris näete tavaliselt erinevaid DNS-seadete ja -kirjete tüüpe, näiteks A-kirje, CNAME-kirje, MX-kirje jne. Olenevalt teie vajadustest valige sobiv seadetüüp.
  7. Kui valite konkreetse seadetüübi, näiteks A-kirje, CNAME-kirje jne, avaneb teile võimalus sisestada vastavad DNS-kirjed vastavates väljades. Sisestage vajalikud andmed vastavalt teie vajadustele.
  8. Salvestage muudatused, klõpsates “Salvesta” või sarnasel nupul. Veenduge, et olete sisestanud õiged andmed ja kontrollinud, et kõik kirjed oleksid korrektsed.
  9. Oodake, kuni muudatused jõustuvad. DNS-seadete värskendamine võib võtta aega, kuna see peab levima üle interneti ja jõudma erinevatesse DNS-serveritesse. Üldiselt peaksid DNS-muudatused jõustuma mõne tunni jooksul, kuid mõnikord võib see aega võtta kuni 24 tundi.

Pidage meeles, et DNS-haldur võib Host.ee-s erineda sõltuvalt kasutatavast domeenihaldusliidesest või teenustest. Soovitame konsulteerida ka Host.ee klienditoega või tugiteenustega, kui vajate täpsemat juhendamist DNS-halduri kasutamiseks nende konkreetsetes süsteemides.

Host.ee peaks pakkuma ka dokumentatsiooni või juhendeid DNS-halduri kasutamise kohta, mis võivad aidata teil seadistamisprotsessi paremini mõista ja läbi viia.

By dns